זמרת

"נקודת הדממה"

מופע עדין כקולה של הנשמה. שירים מקוריים, שירה מדוברת ושירי נשמה, שזורים כגלים ענוגים של היזכרות במהותנו האלוהית ובאהבה ללא תנאי.

2-10.png

קלאסיקות מן העולם

מופע קלאסיקות עולמיות כמו Moondance ,Angel Eyes ,My favorite thingsוקטעים נוספים מעולמות הבלוז, סווינג, בוסה נובה ועוד. בעיבודים חדשים ומקוריים עם הסאונד העשיר של כלי הנשיפה והעיבודים העשירים המאפיינים את האחים שלומי ורמי אלסטר בהרכב Colorful Blue, במופע שזורים גם קטעים מקוריים, בסאונד חדשני וייחודי.

קצת על ההרכב Colorful Blue

רמי אלסטר סקסופוניסט, מנצח, מלחין, מעבד ומורה. בוגר בית ספר רימון לג'אז ומוסיקה בת זמננו בביצוע ג'אז, עיבוד, ניצח תזמור סימפוני וביצוע. תואר ראשון באמנות מהמכללה האקדמית צפת. 
שלומי אלסטר טרומבוניסט, מורה, מנצח, מעבד ומלחין להרכבי ג'אז ותזמורות כלי נשיפה ומלחין שירים (למלים שחלק מהם כותב). למד באקדמיה במוסיקה בת"א ובאוניברסיטת וויליאם פטרסון בניו ג'רזי.

חיים יפים

מופע עיברי של קלאסיקות  מתוך הפסקול הישראלי המוכר לכולם. עם ויטלי פודולסקי, אומן נשמה  בלווי אקורדיון.

מסע מרגש ונוגע בכור ההיתוך התרבותי שלנו, המורכב משמחות ומעצב, מאהבה וגעגוע: 
הבלדה לשוטר, ערב כחול עמוק, מקהלה עליזה, פרי גנך, שיר אהבה בדואי, בדד, החיים יפים ועוד ועוד...

ויטלי פודולסקי אומן אקורדיון, מוכר מלהקת "השמחות" ומתוכניות טלוויזיה רבות. ניגן עם אומנים גדולים מהארץ ומחול: ריטה, גליקריה, מיקי גבריאלוב, שולי רנד, עידן רייכל, גידי גוב ועוד

קלאסיקה עברית בלבוש חדש

היוצרים הישראלים הגדולים כגון מתי כספי ושלום חנוך בכור היתוך עם מסורות אדירות אחרות מן העולם:
בלוז , סווינג, בוסה נובה ועוד. קטעים כמו פנס רחוב, הנה הנה, ימים לבנים וצליל מכוון מקבלים עיבודים עשירים ויחודיים המופע מתובל בקטעים מקוריים ולועזיים.
האחים רמי ושלומי אלסטר בהרכב Colorful Blue

ניבה היקרה,

את יוצרת גדולה, זמרת מעולה ובן אדם מקסים מאוד. הערבים שאת מעבירה אצלנו הסניף צוות חדרה, הם ערבים מוצלחים.

 ורדה ולדמן מנהלת גימלאי צהל חדרה

לקוחות ממליצים על הופעות

כשחשבנו על תכנית לאירוע הבת מצווה של הבת הבכורה, מיד עלתה האפשרות להזמין את ניבה הראל לשיר. ניבה נרתמה מיד.

היא סייעה בבחירת השירים וגילתה גמישות וסבלנות רבה. היא אף הציעה לצרף אומן נוסף ששמו ישי בן יעקב. ניבה וישי הגיעו מוכנים, לאחר חזרות שביצעו. ניבה ביצעה את השירים בקולה המדהים, שהרטיט לבבות. ביחד עם ישי, הם נתנו הופעה מדהימה ומקצועית, ותרמו רבות להצלחת האירוע. המוזמנים - חברים ומשפחה מכול הגילאים וממקומות שונים בארץ, סיפרו לנו עד כמה התרשמו ונהנו מהביצוע של השירים, ומהאווירה שניבה השכילה לייצר. ניבה היא זמרת בחסד. ממליץ בחום.

ירון שגב, קיץ 2019

אני חוה רביב, חברת הועד המנהל של ארגון אלמנות ויתומי צה"ל ביחד עם נציגת ועדת התרבות של הארגון הלכנו להופעה של ניבה כדי לבדוק אפשרות לשלבה באירועי הארגון.

חווינו הופעה מהנה ומרגשת של שירה מקצועית וחמה של שירי ארץ ישראל מכל הזמנים. קול חם הנכנס אל הלב.

ניבה בהופעתה נותנת הרגשה שהיא מאד אוהבת את מה שהיא עושה ומדביקה בכך גם את שומעיה.

ממליצה בחום.

חוה רביב